ADMINISTRATION
DR.N. Ilango Ph.D.
Principal In-Charge
CONDUCT OF UNIVERSITY EXAMINATION
NOVEMBER 2018 TO JANUARY 2019
The following faculties are appointed from 01-11-2018 to 02-01-2019
CHIEF SUPERINTENDENT
Dr.S.DJEABALAN, ASSISTANT PROFESSOR OF ENGLISH
ADDITATIONAL CHIEF SUPERINTENDENT
Dr.ANJU.S.NAIR, ASSISTANT PROFESSOR OF ENGLISH
ASSISTANT SUPERINTENDENT
Mr.VIJAYAPALANIRAJA, ASSISTANT PROFESSOR OF ENGLISH
Mrs.K.ANANTHALAKSHMI HEMALATHA, ASST. PROFESSOR OF ENGLISH
For details of UG Examination Time Table
refer Pondicherry University Website